KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13061045
nr 1306 1045
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, 1979, Haskel 167. Signerad, numrerad 8/15. Oramat löst blad. Motivet: ca 10,5x17 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:52:22
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander